ana sayfa hakkimizda referanslar iletişim

 
          Farklı alanlarda faaliyet gösteren birçok firmaya hizmet veren Ece Reklam, 20 yılı aşkın süredir, ilancılık, reklamcılık ve matbaacılık deneyimiyle kurulan, ekip ruhuyla hareket ederek müşteri memnuniyetini ilke edinen bir reklam ajansıdır.
ECE Reklam, broşür tasarımı ve baskısı, her türlü matbu evrak, el ilanı,tanıtım dosyası, logo ve kurumsal kimlik çalışmaları, kartvizit, antetli kağıt, dosya, zarf, bloknot vs. basımı, açık hava reklam çalışmaları, dijital baskı, radyo-Tv reklamları, kurumsal kimlik ve promosyon gibi reklamcılık denilince akla gelen pek çok alanda faaliyet göstermektedir.
           Promosyon; rekabetin inanılmaz ölçülere ulaştığı günümüzde; adından söz ettirmek, göz önünde olmak, hatırlanmak, gücünü ortaya koymak, paylaşmak, yarım elmayla gönül almak amaçlarıyla yapılan bir pazarlama strajesidir. Gelişen ve genişleyen reklam dünyasında, firmalar için promosyon ürünleri artık vazgeçilmez bir hal almıştır. Gündelik hayatta elimizin altında olan ve sürekli kullandığımız ürünler ne kadar dikkat çekmiyor gibi gözükse de en büyük reklamı onlar yaparlar. Promosyon ürünleri, pazarlamanın olmazsa olmaz bir mecrasıdır. İşin özü; Promosyon Ürünleri sizi markalaştırır.
            Ece Reklam; Promosyonda 40 yılı aşkın deneyime sahip olan Ece Reklam A.Ş.’nin, İthalatçı ve imalatçı bir firma olan Ran AjansLtd.Şti’nin ve Ajanda-Takvim konusunda Türkiye’nin lider firmalarından olan Gama Ajanda\\\'nın Bursa Bölge Temsilcisidir.
Ece Reklam, firmanızın markalaşmasına ve reklamınızı hayatın her alanına taşınmasına, deneyimli yönetim kadrosu ve uzman ekibiyle yardımcı olmaya her zaman hazırdır.
            Ece Reklam, müşterilerini iş ortakları olarak görmektedir. Asıl amacı; yaratıcı ve yenilikçi hizmetleri, sektörlere göre farklılaştırdığı iletişim taktikleri ve stratejileri ile müşterilerinin tercih edilir olmalarını sağlamaktadır.


Numune
Müşteri Temsilcisi
Adı Soyadı
E-Mail
 
Altıparmak Bursalı Tahir Cd. No:49/A BURSA Tel: 0224 222 01 63 Fax: 224 41 14
reklam@ecereklamtanitim.com
Design By Ece Reklam - Tanitim