ana sayfa hakkimizda referanslar iletişim

                        

       Gazetelerin traj kaynağında önemli bir rol oynayan, günlük ihtiyaçlardan dolayı ortaya çıkmış, günümüzde oldukça alt başlıklara ayrılmış, alım - satım, duyuru, vs. şeklinde ifade edebileceğimiz “KELİME İLANLARI” - “KÜÇÜK İLANLAR” olarak da adlandırılan, belirli standartlar dahilinde yayınlanabilen ve fazla özellik kullanılmayan ilan ve reklam türü Seri İlan olarak adlandırılır. Seri ilanlar küçük ama etkili ilanlardır.

            Gazetelerin seri ilan sayfaları çok fazla sütun başlıklarından oluşmaktadır. Bunlardan bazıları; eleman, emlak, vasıta, sağlık, turizm, kayıp ve devredenlerdir. Seri ilan sayfasında yayınlanan ilanları da şu şekilde sınıflandırmak da mümkündür.

Alım-Satım-Kiralama İlanları:

Genelde emlak ve vasıta ilanlarının bir arada bulunduğu bölümdür.

Sosyal ilan:

Gazetelerde yayınlanan çerçeveli Vefat- Başsağlığı- Anma- Teşekkür- Mevlüt ve Doğum ilanlarıdır.

Ticari ilan:

Eğitim, Turizm, Mobilya, İnşaat, Otomotiv, Ulaşım, İletişim vb. tüm sektörlerin ürün, firma, fiyat, kampanya ilanlarıdır.

Kayıp / Zayi ilanı:

Yitirilen, bulunamayan ya da çeşitli sebeplerle yok olan, ilan niteliği taşıyan her şey için gazetelerde yayımlanan ilanlara kayıp ya da zayi ilanı denir.

İnsan Kaynakları / Eleman ilanı:

Kurumların, ihtiyaç duydukları personeli, en ekonomik ve hızlı yoldan bulabildikleri yol olan seri ilanlar, gazetelerin başlıca gelir kaynaklarındandır.

Ajansımıza İlan Verebileceğiniz Gazeteler;

Hürriyet, Sabah, Posta, Milliyet, Zaman, Olay ve Bursa Hakimiyet Gazeteleridir.

Yukarıdaki gazetelere, herhangi bir büyüklükte ilan vermek için, bizi aramanız yeterlidir. Ödemeyi Kredi Kartı, Banka Havalesi veya PTT Havalesi ile yapabilirsiniz.

Numune
Müşteri Temsilcisi
Adı Soyadı
E-Mail
 
Altıparmak Bursalı Tahir Cd. No:49/A BURSA Tel: 0224 222 01 63 Fax: 224 41 14
reklam@ecereklamtanitim.com
Design By Ece Reklam - Tanitim